Akademia Świateczna - Grudzień 2013

Dnia 21 grudnia 2013 roku odbyła się Akademia Bożonarodzeniowa w naszej szkole. Program artystyczny przygotowali  uczniowie klas 0-3 jak rownież wybrane osoby z klas starszych reprezentujące umiejętności wokalne i muzyczne. Uczniowie klas zerowych swoją niewinnością i dziecięcą rodością podbili serca rodziców i gości zaproszonych na Akademie przedstawiając  tradycyjne jasełka. Nauczyciele klas pierwszych wykazali sie pomysłowością łącząc jasełka z licznymi postaciami z bajek. Uczniowie klas 2A i 2B zaskoczyli nas smerfną piosenką. Klasy 2C, 2D i 2E przygotowały niezwykłe przedstawienie inspirowane muzyką Czajkowskiego. Klasy 3 zaśpiewały liczne, przepiąkne a za razem nieznane kolędy przeplatając je wierszami. Na zakończenie Akademii wystapiła grupa wokalno muzyczna pod przewodnictwem Lucyny Wróbel. Tradycyjnym kolędom nie było końca. Wszyscy uczniowie naszej szkoly byli niezwykle przejęci swoją rolą i biorąc aktywny udział w Akademii poruszyli serca publicznosci, oddajac jakże piękną atmosferę swiąt Bożego Narodzenia.

Część I

Część II