Andrzejki 2012

Uczniowie naszej szkoly wspaniale podtrzymuja tradycje zabawy andrzejkowej, sami zobaczcie jak bawili sie w piatek 23 listopada w sali Rythm w New Britain. Uczestnikami tej zabawy byli najstarsi uczniowie naszej szkoly tj. klasy 8me, 9 te i dyzurni.  Dla okolo 50 osobowej grupy mlodziezy zabawie nie bylo konca, a  muzyka sama podrywala wszystkich do  tanca. W przerwie mozna bylo zjesc smaczna pizze lub cos slodkiego.  Pozdrawiamy DJ Krystiana & DJ Damiana , bez nich nie mielibysmy tej mlodziezowej, odlotowej muzyki.

O bezpieczenstwo wszystkich dbali kochani opiekunowie , a tu szczegolnie podziekiwania dla p. prezes Katarzyny Kazmierczak oraz p. dyrektor Elzbiety Zlotnik i  p. Romka  Celi.

Organizator ; Ewa L.