Andrzejki 2014

W piatek 28 listopada 2014 r. zorganizowalismy  dyskoteke Andrzejkowa dla mlodziezy uczniowskiej.

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. Dzieci często zastanawiają się co spotka ich w życiu. Z niecierpliwością oczekują na ten niezwykły, inny niż wszystkie dni dzień, pełen tajemniczych wróżb i czarów.

Ten niezwykły czas uczniowie naszej szkoły spędzili na wróżbach, zabawach z Klaunem . Przez caly wieczor uczniowie prezentowali swoje umiejętności taneczne przy dźwiękach znanych i lubianych przebojów muzycznych. Szczegolne podziekowania dla szkolnych DJ; Brandon Pyzik, Adrian Swinicki, Mateusz Gaciaz

Z zycia szkoly
Ewa L.