LOTE 2017

COMPREHENSIVE EXAMINATION LOTE
(Language Other  Than English)  in POLISH

EGZAMIN LOTE 2017  - CZESC 1

Zapraszamy wszystkich  absolwentow Szkoly Jezyka Polskiego 2017 na egzamin ustny LOTE.
 Sobota ; pazdziernik 21, godzina 12:30  sala obok biura szkoly.
Na egzamin ustny Potrzebujesz 3 rzeczy;  kopia angielska swiadectwa ukonczenia 8 klasy, oplate $40, info o High School ( patrz zalacznik).

Przygotowanie do egzaminu pisemnego odbedzie sie przez trzy soboty po zajeciach szkolnych
( pazdziernik 28, listopad 4, listopad 18 godzina; 12:30 / 2:00).

Egzamin pisemny LOTE – CZESC 2

Planowany jest na 19 listopada November 2017 NIEDZIELA w CCSU godz. 12:00 pm

Jaka praktyczna wartosc wnosza te egzaminy I dla kogo? W skrocie mozna odpowiedziec;
-  Uczniowie otrzymuja na swiadectwach amerykanskich szkol srednich od 1 do 3  kredytow, kredyty sa takze przenoszone i uznawane przez college i uniwersytety amerykanskie
-   Nauczyciele i szkoly polonijne zyskuja uznanie za dobra prace dydaktyczna
-   Korzysc polityczna; masowy character LOTE zmienia stopniowo obraz calej grupy polskiej w Ameryce jako grupy ceniacej oswiate I wlasne dziedzictwo.

Jezeli maja panstwo pytania dotyczace egzaminu prosze dzwonic/ tekstowac ;
860-518-7052 p. Ewa Lewkowicz

Dyrekcja  & Zarzad Szkoly Jezyka Polskiego