Ognisko - klasy IV-VI

Podstawowym zadaniem naszej Szkoły – poza nauką języka polskiego --  jest integracja naszych dzieci.  Chcemy aby nasi uczniowie, a później absolwenci, nie tylko znali się, ale także zawierali daleko-idące powiązania i przyjaźnie.  Dlatego Szkoła organizuje akademie, wieczorki, wycieczki, ogniska i inne zabawy dla poszczególnych grup wiekowych.

W tym roku, w sobotę 17 października, podczas zajęć szkolnych od godziny 9 rano to południa, klasy IV-VI wybrały się na spotkanie nazwane ogniskiem do Quartette Park w New Britain.  Jak potwierdzają wypowiedzi zdecydowanej większości dzieci,  eskapada bardzo się udała.  W parku można było wziąć udział w różnego typu zabawach, pośpiewać z harcerzami i nawet posłuchać na żywo muzyki blues.  Dzieci miały radochę a rodzice i nauczyciele myślą już gdzie wybrać się w przyszłym roku.

Zapraszamy na strone Facebook do obejrzenia zdjec z ogniska.

860-604-7797

biuro.szkolajp@gmail.com