Polowanie na jajka w Szkole  Języka Polskiego im. Św. Jana Pawła II w New Britain.

W ubiegłą sobotę, 1 kwietnia 2017, dzieci klas młodszych naszej szkoły uczestniczyły w corocznym  polowaniu na jajka. Tradycyjnie impreza ta odbywa się na pobliskim placu zabaw. Jednak w tym roku uparta zima pokrzyżowała nam plany, ale nie popsuła wyśmienitej zabawy. Dzieci bawiły się na sali gimnastycznej i w swoich salach lekcyjnych. Nauczyciele przygotowali zabawy i konkursy o tematyce wielkanocnej, w których nagrodami były kolorowe jajka wypełnione słodyczami. Zdobyte jajka - nagrody dzieci zbierały do koszyczków. Były to ostatnie przed Wielkanocą zajęcia, toteż treści lekcyjne we wszystkich klasach dotyczyły polskich tradycji wielkanocnych. Aż trudno uwierzyć, że Wielkanoc już za pasem. To był radosny, kolorowy, pełen wrażeń dzień. I wydawać by się mogło, że od tej dziecięcej radości powiało wiosną. " Wiosno, wiosno, wiosno ach to Ty."

Urszula Niemczycka

Zapraszamy na strone facebooka szkoly do obejrzenia zdjec z polowania na jajka.

• Zabawa Karnawalowa

Kontakt z Nami