Witamy wszystkich w nowym roku szkolnym 2014/15

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2014/2015 - w imieniu Dyrekcji & Zarzadu, nauczycieli oraz wszystkich pracowników Szkoly Jezyka Polskiego im. Jana Pawla II w New Britain składamy Wam najserdeczniejsze życzenia wielu wspaniałych dni wypełnionych radością i sukcesami oraz satysfakcji z własnych osiągnięć. Życzę wszystkim wytrwałości w dążeniu do wytyczonych celów. Niech każdy dzień niesie ze sobą nowe, pouczające doświadczenia, które pozwolą Wam pewnie kroczyć obraną drogą. Niech spełnią się Wasze marzenia o szkole, która będzie dla Was tym miejscem do którego z chęcią będziecie przychodzić i mieć poczucie bezpieczeństwa. Jestesmi przekonani, że umiejętności i wiedza, którą zdobędziecie, zaprocentują w przyszłości, rozsławią dobre imię szkoły oraz przyniosą dumę wychowawcom.

Osobne życzenia kieruję do Waszych rodziców. U progu nowego roku szkolnego życzę Państwu dużo zdrowia, pogody ducha oraz niezliczonych powodów do dumy z własnych pociech.

Dyrekcja & Zarzad Szkoly Jezyka Polskiego

Film z akademii na Youtube (dziekujemy Panu Romanowi Celi)

Zapraszamy na Facebook szkoly gdzie umieszczamy zdjecia w uroczystosci szkolnych

• Zabawa Karnawalowa