Turniej Tenisa Stolowego 2017

Dnia 23 kwietnia w Klubie Pulaskiego odbyl się  IV Turniej Tenisa Stolowego w kategorii chlopcow  o Puchar Dyrektora Szkoly Jezyka Polskiego w New Britain, a także w kategorii pan i panow o Puchar Prezesa Klubu Tenisa Stolowego „Falcon”.  Do turnieju przystąpili członkowie Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sokoliki”   i ich rodzice.

Po krótkiej części oficjalnej zarówno uczniowie, jak i rodzice rozpoczęli bardzo emocjonujący pojedynek, w wyniku którego wyłonieni zostali zwycięzcy.

I tak, w  kategorii chlopcow pierwsze miejsce zajal Daniel Zajac, na drugim miejscu uplasowal się Kuba Rulka, a na trzecim Sebastian Kus.

Na pochwale zasluguja również pozostali ping-pongisci z klubu „Sokoliki” , tj. Michal Kus, Kevin Kolc, Nikodem Kolc, Antek Krupski, Tomek Szydlowski, Nathaniel Rusinowicz i Gabriel Pedzich, którym nie można było odmowic poswiecenia, woli walki, czy tez umiejetnosci.

W kategorii kobiet pierwsze miejsce zajela Beata Rulka, drugie Elzbieta Szydlowska, a trzecie Ewa Pedzich.
W kategorii mężczyzn pierwsze miejsce zajal Kazimierz Perzan – glowny sponsor klubu „Sokoliki”, drugie miejsce Jozef Kolc, a trzecie Marek Popielarz.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za piekna sportowa postawe, a także za dostarczenie kibicom wielu wspanialaych,  niezapomnianych emocji. Dziękujemy Panu A.Sokolowskiemu – nauczycielowi ze Szkoly Jezyka Polskiego - za trudna prace trenerska, Pani Dyrektor E. Zlotnik za sprawowanie pieczy nad Sekcja Tenisa Stolowego, Panu.K Perzanowi za wsparcie finansowe, Zarzadowi Klubu Pulaskiego za bezpłatne udostepnienie sali oraz członkom Klubu  Tenisa Stolowego „Falcon” za prace sedziowska.

Beata Rulka