Turniej Tenisa Stolowego pod patronatem
Szkoly Jezyka Polskiego im. Jana Pawla II
w New Britain

Kolo Sportowe "Sokoliki" przy Szkole Jezyka Polskiego im. Jana Pawla II w New Britain, CT organizuje turniej tenisa stolowego o "Puchar Dyrektora" dla uczniow (chlopcy i dziewczeta) klasy II-V wlacznie dnia 19 kwietnia (niedziela) o godzinie 1:00pm w Pulaski Club 89 Grove Street.

Rowniez w tym samym czasie po raz pierwszy zostanie zorganizowany turniej o "Puchar Prezesa" dla wszystkich rodzicow dzieci uczeszczajacych do szkoly od klasy "0" do kl. "10" oraz dla nauczycieli.

Zgloszenia prosze kierowac do Pani Beaty Rulka (860) 874-2691 oraz Pana Andrzeja Sokolowskiego (860) 402-3177 do dnia 28 marca 2015.

Prosi sie o przyniesienie rakietki, stroju i obuwia sportowego oraz uiszczenie oplaty uczestnictwa w wysokosci
Rodzice-$15
Dzieci-$5

WSZYSCY UCZESTNICY OTRZYMAJA PAMIATKOWE MEDALE, A PIERWSZE TRZY MIEJSCA PUCHARY.

Zapraszamy cale rodziny do kibicowania.

Zasady rozgrywek ustalaja organizatorzy. Rozgrzewke mozna prowadzic od godziny 12:00pm.

Trener grupy tenisowej,
Andrzej Sokolowski