Moje wspomnienia z wycieczki do Polski czerwiec – lipiec 2017

” Moje wspomnienia z wycieczki do Polski czerwiec – lipiec 2017”

1.     Organizatorami konkursu sa;

Dyrekcja Szkoly,

Krzysztof Nycz szef firmy Primapol- organizator wycieczki po Polsce,

Dorota Urban - kierownik wycieczki

2.     W konkursie moga brac  udzial uczniowie naszej szkoly, ktorzy uczestniczyli w wycieczce objazdowej po Polsce ,czerwiec- lipiec 2017.

3.     Konkurs trwa do 28 pazdziernika 2017.

4.       4 Warunki konkursu:

należy przedstawic relację z wyjazdu do Polski składającą się z minimum 200 slow oraz max 14 zdjec. Opis w większosci może zostac napisany w jezyku angielskim pod warunkiem zawarcia niezbednych 10 zdań w języku polskim. Prace konkursowa wraz ze zdjeciami nalezy przesłac na poniższy adres e-mail polskaszkolajp@gmail.com z dopiskiem “Polska 2017”Wszystkie prace zostaną zamieszczone na stronie FB naszej szkoły.

5.     Pod koniec pazdziernika ,specjalnie powolana przez dyrekcje szkoly komisja wyloni zwyciezcow dla ktorych przygotowane sa nagrody pieniezne I rzeczowe.

6.     Wyniki konkursu i prace nagrodzonych uczniow zostana umieszczone na internetowej stronie szkoly.Nagrody zostana wreczone uczniom 4 listopada 2017 podczas  akademii szkolnej.

7.     Sponsorem nagrod jest  Polskie Biuro Podróży PRIMAPOL.

www.primapoltrawel

Dodatkowe nagrody dla zwycięzców;

1 miejsce - 2 noclegi ze śniadaniami dla całej rodziny (mama, tata, rodzeństwo),

2 miejsce - 1 nocleg ze śniadaniem dla całej rodziny w wybranym hotelu sieci IBIS w Polsce.

Nagrody można wykorzystać do końca 2019 roku.

-       Krzysztof Nycz szef firmy Primapol- organizator wycieczki po Polsce

Rozstrzygnięcie Konkursu “ Moje wspomnienia z wycieczki do Polski, czerwiec/lipiec 2017:

1 miejsce: Patryk Kulis,  jego praca w zalaczniku.

2 miejsce: Patryk Bak,

3 miejsce (ex aequo): Kasia Chorzepa, Natalia Chorzepa, Nicole Martula.

Wyróżnienia: Ale ksandra Bilas, Michelle Martula