Zabawa Jesienna 2017

W Sobote 21 Października 2017 o godzinie 20.00 rodzice, znajomi, nauczyciele oraz członkowie zarządu Szkoły Języka Polskiego  w New Britain, CT rozpoczęli Zabawę Jesienną 2017. W sali Sokolnia w New Britain, CT rozbawiał i grał do tańca zespół Janosiki. Choć przygotowań było wiele możemy się zaszczycić tym, ze organizacja była dopięta „na ostatni guzik” . Goście tej zabawy mogli nabyć na miejscu kolorowo-smaczne kanapeczki, czerwony barszczyk, flaczki, bigos jak i przepyszne ciasta. Wszystkie dania, przekąski oraz słodkości nie tylko wyglądały przepięknie, ale też były bardzo smaczne. W czasie gdy muzyka cichła na krótka przerwę, były sprzedawane losy na nagrody wcześniej przygotowane przez nasza szkole. Wszelkie zebrane pieniążki zostaly przekazane na cel szkoły i jej uczni. Atmosfera na sali była fantastyczna, każda twarz była radosna i uśmiechnięta a nóżki szalały. Krótko po 01.00 nad ranem zakończyliśmy ten tak cudowny zaczęty wieczór.

Z tego miejsca chcemy podziękować wszystkim mamom oraz tatom za pomoc oraz fatygę, gościom dziękujemy za przybycie a wygranym gratulujemy wygranych. Serdecznie zapraszamy na następny raz.

Kontakt:

Ewa Lewkowicz - ewalewkowicz@yahoo.com