Wycieczka klas 8-10 do Hershey's 6/6 - 6/7/2015

Zapach czekolady chodzil za nami przez ostatni weekend, poniewaz wybralismy sie po raz pierwszy do Chocolate World , Hershey, Pennsylvania .|
Grupa 60 uczniow z klas  8, 9, 10 wyruszyla do slodkiego miasta, aby poznac poczatki rozwoju pierwszej fabryki czekolady na swiecie. Kazdy mogl wykreowac swoja wlasna czekolade wraz z opakowaniem. Przejazdzka czekoladowa aleja z lampami ulicznymi w ksztalcie Hershey Kisses, opowiesci o rodzinie Herhey, trawniki , budynki, sprawily, ze na chwile przenieslismy sie w czasy 1857 roku, to data urodzin Mr. Milton Hershey

Po krotkiej lekcji historii ruszylismy w strone Albatrosa, osrodku wypoczynkowego  w Newfoundland, PA. Zakwaterowalismy sie po kolacji i wspolnie usiedlismy przy ognisku, a wieczor zakonczylismy dyskoteka. Nastepnego dnia po sniadaniu doszly nas sluchy, ze zostaly tam ukryte 3 skarby i dzieci natychmiast ruszyly na ich poszukiwanie. Zabawom nie bylo konca; gry w grupach, przeciaganie liny, mecze pilki noznej, siatkowej, konkurencje z nagrodami, a na koniec kapiel w basenie  dla ochlody , poniewaz pogoda nam swietnie dopisala.

Ostatnim przystankiem byla slynna mini Niagara w Burkshire,PA, to park z wiszacymi mostami, piekne widoki, krajobraz z duza iloscia skal, zieleni i rzek.

Dziekuje wszyskim za wspolne , niezapomniane przezycia.
Opiekun, Ewa Lewkowicz

Z zycia szkoly